لید آلومینیومی

لید آلومینیومی محصول تولید شده از رول آلومینیوم می باشد که در مرحله ای از تولید بنام پانچ به صورت لید آلومینیوم در می آید و با توجه به قالب های پانچی در دهانه های مختلف و به اشکال مختلف از جمله عمومی ترین آنها، گرد و مستطیل شامل( دهانه های گرد 75، 95، 127 و دهانه های مستطیل و مربع 7ˣ7، 7ˣ9، 13ˣ9 و ...) پانچ می شود. این نوع از محصول در صنایع لبنی و غذایی، دارویی و بهداشتی و موارد مشابه استفاده می گردد که در فرآیند تولید در کارخانجات فوق الذکر، پس از پر شدن ظرف یا لیوان از محصول تولید شده بر فرض مثال: شیر، ماست، دوغ، پنیر و ... لید مورد نظر بر روی دهانه ظرف سیل شده و در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.
لید های آلومینیومی به دو صورت چاپدار و بدون چاپ با توجه به سفارش مشتریان خواهد بود که این امر در واقع قبل از مرحله پانچ انجام می گردد.
شرکت نصرگستر اراک توانسته قالب های مختلف و خاصی را با توجه به نیاز مشتریان  داخلی و خارجی تهیه نماید. لیدهای آلومینیوم علاوه بر استاندارد بودن در بحث کیفیت و درب بندی محصولات لبنی و بهداشتی، نقش بسزایی در صنعت بسته بندی خصوصا از لحاظ سلامت و زیبایی محصول نهایی دارد.

(021) 26410276-84

(021) 26410276-84

Info@nasrgostar.com

 

جدیدترین اخبار

footer-logo
Untitled-4 Untitled-3 Untitled-2 tt face

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای صنایع بسته بندی نصرگستر اراک محفوظ میباشد

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار